Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Öğrencilere sanayiyi sevdiren TEZMAKSAN Makina’ya ödül geldi!

TAYSAD’dan TEZMAKSAN’a ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ ödülü geldi. Bugüne kadar 800’ün üzerindemeslek lisesi öğrencisine eğitim veren TEZMAKSAN Akademi, gerçekleştirdiği projeler ile TAYSAD tarafından ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ ödülüne layık görüldü.

Öğrencilere sanayiyi sevdiren TEZMAKSAN Makina’ya ödül geldi!


ÖSGD’nin “Gönüllülük Projesi Teşvik Ödülü” TEZMAKSAN Makina’ya verildi


Şirketler için çalışan gönüllülüğü programları geliştiren Özel Sektör Gönüllüler Derneği’nin (ÖSGD) 12. Gönülden Ödüller’i Zorlu PSM’de sahiplerini buldu. Türkiye’deki çalışan gönüllülüğü projelerini teşvik etmek için Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD) tarafından başarılı program ve projelere verilen Gönülden Ödüller töreni 28 Mayıs 2019 Salı günü Zorlu PSM’de gerçekleştirildi. TİAD üyesi TEZMAKSAN Makina, ÖSGD’nin “Gönüllülük Projesi Teşvik Ödülüne” layık görüldü. Ödülü, TEZMAKSAN adına Pazarlama Müdürü Berna Şıkel aldı.


 


TAYSAD’ın Kurumsal Sosyal Sorumluluk ÖZEL Ödülü TEZMAKSAN’ın!


Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), 41. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Genel Kurul toplantısı kapsamında en çok ihracat yapan, ihracatını en fazla artıran, en fazla patent tescili alan ve TAYSAD tarafından yürütülen ve mesleki eğitimi destekleyen ADMOG projesine en çok destek veren firmalara da ödülleri takdim edildi. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Özel Ödülü’nü, sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren TEZMAKSAN Kurumsal Müşteri İlişkileri ve Operasyonel Kiralama Direktörü Yalçın Paslı aldı.